Nerdeyim: Forum » Duyurular-Haberler » Flatcast Kapanıyor!! - Ücretsiz chatbox ve radyo s..

Flatcast Kapanıyor!! - Ücretsiz chatbox ve radyo server nasıl kurulur?
2 ay önce eklendi
Merhabalar Flatcast.com duyurusuyla 30 eylülde kapanacağını belirtti. Öncelikle fm.tc ayrı bir site olduğunu hizmet vermeye devam edecektir.
Şimdi sizlere ücretsiz bir chat alanı, ücretsiz radyo server nasıl kurulur ve bunları siteye nasıl entegre edeceğinizi videolarda anlattım. 

CHAT BOX NASIL ALINIR? [SİTEYE GİT]

DİĞER CHAT BOX OLUŞTURMA SİTESİ [SİTEYE GİT]

RADYO SERVER NASIL KURULUR VE YAYIN NASIL ALINIR?

Server Kurmak için: www.caster.fm 
Videoda bahsi geçen yayın programı: [TIKLA İNDİR]

1 ay önce eklendi
selam sayin admin ve adminler indexe bu radyo nasil eklenir  yada tema simdiden tsk ederim kolay gelsin

1 ay önce eklendi
@Yildizlarr- 

videoda nasıl eklendiği gösteriliyor.  Sid içeren iframe kodunu silin chatboxu ekleyin  radyoyu dinletmek içinde gösterilen şekilde player kodunu ekleyin

1 ay önce eklendi
tsk ederim deniyecegim emeklerinize saglik

3 hafta önce eklendi
Merhabalar öneriniz güzel fakat videoda gösterdiğiniz herşeyi harfiyen yapmama rağmen bir defa açılıyor sonrasında hata veriyor herhnagi bir hatamı yapıyorum diye tekrar terkar baktım ama sonuç alamaıyorum.

3 hafta önce eklendi
Sayin Admin bey  öncelikle cok tsk ederim, biliglendirdiginiz icin... Anlattiginiz gibi yaptigimi düsünüyorum ama  bir yerde yanlis yaptim fakat nerde cözememdim :(
yardimci olursaniz sevinirim...  Saygilar... Manolia

3 hafta önce eklendi
Kullandığınız şablon nedir nerde sıkıntı yaşıyorsunuz?

3 hafta önce eklendi
__ Hic bir sablon kullanmadim henüz,  Butt baglandigini gösteriyor ama ses yok radiyoda...

3 hafta önce eklendi
selam iyi günler sayin admin , radyomuzu anlattiginiz sekilde kurduk cok tsk ederiz yayin yapabiliyoruz  sohbet yeride olusturduk ayni anlattiginiz gibi calisiyor 

bir sorunumuz var yinede  chat panosuna tema ekleyen radyolar var ve sordugumuzda  admin ekliyor diyorlar 

acikcasi bilgi vermiyorlar 

bunu nasil yapildigini anlatabilirmisiniz  yada yardimci olurmusunuz   simdiden emeklerinize cok cok tsk ederiz  

saygi ve selamlar 

3 hafta önce eklendi
tekrardan selam sayin admin   chat sitesi  chatango  kullanmaktayiz ekran siyah hersey nornal yazilarimiz okunakli  

sorumuz  temayi chat arkasina nasil ekliyebiliriz cok tesekkür ederiz  

2 hafta önce eklendi
yıldızlar biz yapamadık ya ,yardımcı olurmusunuz .... 

2 hafta önce eklendi
__Sayin Admin bey  yardimci olacaginiz  ani bekliyorum...
Radyodan tik tik  tus sesi geliyor 
ama müzik sesi yok ... :(

2 hafta önce eklendi
@Yildizlarr
Örnek bir site gönderin bakalım ne yapmışlar

@Radiokalbim
Modeme reset atın yayına bağlanmamıştır. 

Opps! Üye girişi yapmadan konuya cevap veremezsin. Üye isen GİRİŞ YAP. Üye olmak istersen KAYIT OL.