Nerdeyim: Forum » Duyurular-Haberler » Flatcast Kapanıyor!! - Ücretsiz chatbox ve radyo s..

2 hafta önce eklendi
site farkli burada onlarin reklamini yapmak istemiyorum sayin adminim  temalar deyisiyorlar 

keske fm.tc  sitemizde olsaydi  kusura bakmayin burada  adresi vermekde istemem 

2 hafta önce eklendi
@radyo-damar-

siz siteyi iletin bakalım ne kullanıyorlar ben mesajı düzenlerim sonra

2 hafta önce eklendi
selam  sayin admin   bu sekilde     kalpgozufm-radio.blogspot.com 

2 hafta önce eklendi
Slm emeğinize açıklamanıza çok tşk ederiz ..Bu işlerden çok anlamadığım halde yapmaya çalıştım ama olmadı.Bağlanamadım radyoya yardımcı olursanız sevinirim.

2 hafta önce eklendi
@Yildizlarr-

indexe chat ve playeri yerleştirmiş html den anlayan biri kolaylıkla yapar. Farklı bir yerden chat kutusu almış.

@Zirvefmm

sorununuzu resimli şekilde [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

2 hafta önce eklendi
selam cok tsk ederiz emeyinize saglik  html den anlayan bir arkadasimiz yok malesef bu sekilde devam edelim buda süper  saygi ve selamlar

1 hafta önce eklendi
slm  videolarinzdaki anlatim güzel cok yararli oldu tesekkürler.

1 hafta önce eklendi
Slm  videolarinzdaki anlatim güzel cok yararli oldu tesekkürler. Bu radyolara index ayarlamis cogu arkadas,ben ayarlayamadim .Yardimci olursaniz sevinirim.

1 hafta önce eklendi
Slm  videolarinizdaki anlatim güzel cok yararli oldu tesekkürler. Bu radyolara index ayarlamis cogu arkadas,ben ayarlayamadim .Yardimci olursaniz sevinirim.

5 gün önce eklendi
önerdiğiniz chat boxu bu sitede nasıl kaydedebilirim

Opps! Üye girişi yapmadan konuya cevap veremezsin. Üye isen GİRİŞ YAP. Üye olmak istersen KAYIT OL.